IN MEMORIAM: Louis Heylighen

Geplaatst door Luc Schmeits In Algemeen

Louis HeylighenAfgelopen donderdag overleed heel plotseling onze ere-voorzitter Louis Heylighen. In hem verliezen we een markante persoonlijkheid die heel veel voor onze Fanfare betekend heeft. Louis was 25 jaar lang voorzitter van Concordia en hierna bijna dezelfde periode ere-voorzitter.

En ook als ere-voorzitter zette hij zich nog steeds in voor Concordia en bezocht al onze belangrijke concerten. We konden altijd een beroep op Louis doen en hij stond ons met raad en daad terzijde. Hij zag onze vereniging groeien en bloeien en kon hiervan ontzettend genieten; hij was trots op de “jonges en maedjes van de fanfaar.”

A.s. vrijdag 23 maart is de crematieplechtigheid voor Louis om 10.30 uur in het crematorium te Geleen. De avondmis is donderdagavond om 19.00 uur in onze parochiekerk. (De repetitie begint dan ook wat later; zo rond 20.00 uur)


Op zondag 6 mei zullen we Louis op passende wijze herdenken en zijn zeswekendienst in onze kerk muzikaal opluisteren.